• pevné sieťky na velux

  SIEŤKY VELUX

  VELUX systém patrí medzi najkvalitnejšie prevedenie, využíva navíjanie siete zospodu nahor pomocou šnúrky na zvončeku. Produkt je navrhnutý tak, aby dokázal bezproblémovo fungovať niekoľko rokov bez nutného servisného zásahu. Strešné sieťky VELUX montujeme zásadne v rodinných domoch prípadne v podkrovných bytoch.

 • navíjacie sieťky na dvere

  NAVÍJACIE SIEŤKY

  Navíjacie sieťky fungujú spôsobom navíjania siete do boxu a fixovaná je vo vodiacich koľajniciach, vďaka boxu nie je sieťka po navinutí vôbec vidieť. Je to najmodernejší spôsob a svojim elegantným dizajnom patrí medzi veľmi obľúbeným produktom medzi našimi klientami.

 • pevné sieťky na okná

  SIEŤKY NA OKNÁ

  Sieťky na okná dodávame v najvyššej kvalite. Ponúkame 2 ročnú záruku, širokú paletu farebných prevedení od samotnej sieťoviny až po profily. Siete na okná montujeme bez potreby vŕtania do rámu okna pomocou obratlíkov. Vieme vyhovieť požiadavkám pre každého zákazníka, od najlacnejších až po tie najluxusnejšie.

 • sieťky na dvere

  SIEŤKY NA DVERE

  Dizajnové riešenie predurčujú sieťky na dvere k veľkej predajnosti. V našej ponuke máme novinku v podobe takmer neviditeľnej sieťoviny, ktorá pôsobí ako nerušení prvok a odoláva aj UV žiareniu. Dodávame sieťky na dvere v rôznych farebných vyhotoveniach, základné prevedenie môžu byť vo farbe čierna alebo hnedá.

 • posuvné sieťky na dvere

  POSUVNÉ SIEŤOVÉ DVERE

  Posuvné sieťové dvere sa pohybujú pomocou koliesok, ktoré jazdia v drážke hornej lišty. Tento systém je bezhlučný a využíva sa hlavne tam kde nie je možné namontovať pántový systém. K dispozícii je viacero technických riešení, náš profesionálny tím vám odborne poradí, ktorý bude pre vás ten najvýhodnejší.

CENNÍKY NA SIEŤKY PROTI HMYZU

Pri tvorbe našich cenníkoch na sieťky sme sa chceli zamerať na čo najširšiu vrstvu obyvateľstva. Vieme veľmi dobre, že medzi najdôležitejšie kritéria patrí cena za sieťku. V cenníku nájdete kompletný prehľad našich produktov. Ak by ste mali problém sa v cenníku orientovať, kontaktujte nás a my vás budeme obratom hneď kontaktovať. Pri porovnávaní cenových ponúk treba mať na pamäti, za čo človek platí, či už ide o samotnú kvalitu prevedenia, bezproblémovú montáž, alebo časová dostupnosť jednotlivých sieťok. U nás si vyberie naozaj každý, stačí sa pozrieť na náš kompletný cenník.

CENOVÁ PONUKA NA SIETE PROTI HMYZU

Meno / Firma *  
Ulica   č.d.
Miesto   PSČ
Krajna  
Telefón *  
E-mail *  
Správa *  
  
* povinný údaj!

cenová ponuka sieťky vzor

ceny pevné sieťky na okná

ceny navíjacie sieťky na okná

navíjacie sieťky na strešné okno

pevné sieťky na dvere

navíjacie sieťky na dvere

posuvné sieťky na dvere